Difference between revisions of "User:Lemons"
From A Wiki in the Desert
| Line 9: | Line 9: | ||
|Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y? | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y? | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black || | + | |Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
Revision as of 19:42, 29 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y? |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |