Difference between revisions of "User:Lemons"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
|Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- | |Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral || | + | |Coral ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 19:43, 29 November 2023
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y? |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |