Difference between revisions of "User:Sobek"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
|Beige ||0||0||0||0||0||0||0||0||0||-||-||0||-||0 | |Beige ||0||0||0||0||0||0||0||0||0||-||-||0||-||0 | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||0||0||0|| | + | |Black ||0||0||0||0||-||-||-||0||-||-||-||1||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||0||0||-||-||-||-||-||0||-||-||-||0||-||0 | |Coral ||0||0||-||-||-||-||-||0||-||-||-||0||-||0 | ||
Revision as of 16:08, 1 December 2023
PEARL
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Beige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | - | 0 |
| Black | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | - | - | - | 1 | - | 0 |
| Coral | 0 | 0 | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | 0 | - | 0 |
| Pink | 0 | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | - | 1 |
| Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | - | 0 | - | 0 |
| White | - | 0 | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 |