Difference between revisions of "User:Murderhobo"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||O|| | + | |Aqua ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||O||X||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||O||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||- | |Beige ||O||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||- | ||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||- | |Coral ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||X||O|| | + | |Pink ||X||O||X||-||-||-||-||X||X||X||X||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||O | |Smoke ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||O | ||
Revision as of 09:14, 9 December 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | O | X | - |
| Beige | O | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - |
| Black | X | X | - | - | - | - | - | O | - | - | - | X | - | - |
| Coral | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - |
| Pink | X | O | X | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | - |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | O |
| White | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - |