Difference between revisions of "User:Murderhobo"
From A Wiki in the Desert
Murderhobo (talk | contribs) |
Murderhobo (talk | contribs) |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||O | |Smoke ||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||O | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X| | + | |White ||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X|X||X||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 06:16, 12 December 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | O | X | - |
| Beige | O | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - |
| Black | X | X | - | - | - | - | - | O | - | - | - | X | - | - |
| Coral | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - |
| Pink | X | O | X | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | - |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | O |
| White | X | X | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | |