Difference between revisions of "Guilds: Sand Bums/Quarries"
From A Wiki in the Desert
| Line 20: | Line 20: | ||
| Yellow Alabaster || || 898, -4319 || || || || | | Yellow Alabaster || || 898, -4319 || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | <s>Tiger Eye || || 882, -4789 <s> || || || || | + | | <s>Tiger Eye || || <s>882, -4789 <s> || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Mud Granite || || | + | |<s> Mud Granite || || <s> 889, -4818<s> || || || || |
|- | |- | ||
| Mud Granite || || 1025, -4858 || || || || | | Mud Granite || || 1025, -4858 || || || || | ||
Revision as of 03:30, 17 December 2023
| Home | Worship init | Pilgrim | Relics | Flowers | Tattoodle | Dark Nite | Mines | Quarries | Members | Me-Wo_Recipes | Raelis |
Quarries
| Marble Type | # | Coords | Gearbox 1 | Gearbox 2 | Yield | Torn Down |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jade | 935, -4267 | |||||
| Jade | 948, -4289 | |||||
| Tangerine | 614, -4899 | |||||
| Yellow Alabaster | 966, -4243 | |||||
| Yellow Alabaster | 898, -4319 | |||||
| Mud Granite | 1025, -4858 | |||||
| Serpentine | 1086, 4920 | |||||
| Serpentine | 715, -4637 | |||||
| Night Granite | 748, -4821 | |||||
| Night Granite | 762, -4814 | |||||
| Night Granite | 680, -4882 | |||||