Difference between revisions of "Nochadlee"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua ||no||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- | |Aqua ||no||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||no||no|| | + | |Beige ||no||no||no||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||- | |Black ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||- | ||
Revision as of 07:18, 30 December 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | no | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Beige | no | no | no | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | YES | - | - |