Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Crystals"
From A Wiki in the Desert
| Line 18: | Line 18: | ||
| Sabuli || || Isis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Sabuli || || Isis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Pascalito || | + | | Pascalito|| || Isis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Brucette || Sobek | + | | Brucette|| ||Sobek || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | ReddRuby || | + | | ReddRuby|| || Sobek || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Telanoc || || | + | | Telanoc || || Sobek || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| Joker || || Thoth || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Joker || || Thoth || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | AlaricRa || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | + | | AlaricRa|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Hounddog || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | + | | Hounddog|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| Herbiscus|| || Amen RA || X || X || X || X || || || || X || X || || || || || || || X || X || X || || X | | Herbiscus|| || Amen RA || X || X || X || X || || || || X || X || || || || || || || X || X || X || || X | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
| Bobbi || || Maat || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Bobbi || || Maat || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | AlphaBob || || Buto || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | + | | AlphaBob|| || Buto || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Kamilana || || Buto || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | + | | Kamilana|| || Buto || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Aaltje || || | + | | Aaltje || || Bes || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Kalmkitty || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | + | | Kalmkitty|| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| AlphaJr || || Hathor || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | AlphaJr || || Hathor || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
Revision as of 04:05, 31 December 2023
Crystals
Those Who Wish to Pass:
| Name | Passing | Crystal | Amen Ra | Anubis | Bastet | Bes | Buto | Dua | Hapy | Hathor | Horus | Isis | Maat | Min | Montu | Osiris | Set | Shu | Sobek | Tawaret | Thoth | Wepwawet | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maata | Isis | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||||
| Sparkle | Hathor | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||||
| Orchid | Dua | ||||||||||||||||||||||
| Subira | |||||||||||||||||||||||
| Robare | Bes | ||||||||||||||||||||||
| Sabuli | Isis | ||||||||||||||||||||||
| Pascalito | Isis | ||||||||||||||||||||||
| Brucette | Sobek | ||||||||||||||||||||||
| ReddRuby | Sobek | ||||||||||||||||||||||
| Telanoc | Sobek | ||||||||||||||||||||||
| Joker | Thoth | ||||||||||||||||||||||
| AlaricRa | |||||||||||||||||||||||
| Hounddog | |||||||||||||||||||||||
| Herbiscus | Amen RA | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||||||||||
| MrBruce | |||||||||||||||||||||||
| Bobbi | Maat | ||||||||||||||||||||||
| AlphaBob | Buto | ||||||||||||||||||||||
| Kamilana | Buto | ||||||||||||||||||||||
| Aaltje | Bes | ||||||||||||||||||||||
| Kalmkitty | |||||||||||||||||||||||
| AlphaJr | Hathor | ||||||||||||||||||||||
| taylor | sobek |