Difference between revisions of "User:Niniel/oysters"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black ||X||Y||Y||X||X||X||X||X||X||Y||-||X||X||Y | |Black ||X||Y||Y||X||X||X||X||X||X||Y||-||X||X||Y | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral ||X||X||X||X||Y||X|| | + | |Coral ||X||X||X||X||Y||X||X||-||X||X||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink ||-||X||X||X||X||X||-||-||X||X||-||-||-||X | |Pink ||-||X||X||X||X||X||-||-||X||X||-||-||-||X | ||
Revision as of 07:33, 3 January 2024
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | X | X | X | X | - | - | X | X | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Black | X | Y | Y | X | X | X | X | X | X | Y | - | X | X | Y |
| Coral | X | X | X | X | Y | X | X | - | X | X | - | X | X | X |
| Pink | - | X | X | X | X | X | - | - | X | X | - | - | - | X |
| Smoke | X | X | X | Y | X | Y | X | - | X | X | - | - | - | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | Y | X | - | - | - | X |