Difference between revisions of "User:Lemons"
From A Wiki in the Desert
| Line 17: | Line 17: | ||
|Smoke ||X||X||X||X||Y||X||Y||-||-||X||-||?||Y||X | |Smoke ||X||X||X||X||Y||X||Y||-||-||X||-||?||Y||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||Y||Y||X|| | + | |White ||Y||Y||X||Y||X||Y||X||X||X||Y||X||X||X||X |
|} | |} | ||
Revision as of 12:48, 6 January 2024
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | - | X | - | X | - | - | X | - | - | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X | - | - | X | Y |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X | - | X | X | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X | X |
| Pink | X | X | Y | X | X | ? | X | - | - | X | - | - | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | Y | X | Y | - | - | X | - | ? | Y | X |
| White | Y | Y | X | Y | X | Y | X | X | X | Y | X | X | X | X |