Difference between revisions of "User:Sobek"
From A Wiki in the Desert
| Line 9: | Line 9: | ||
|Aqua ||0||0||0||1||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0 | |Aqua ||0||0||0||1||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0 | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0|| | + | |Beige ||0||0||0||0||0||0||0||0||0||0||1||0||0||0 |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||0||0||0||0||1||-||0||0||-||0|| | + | |Black ||0||0||0||0||1||-||0||0||-||0||0||1||0||0 |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||0||0||1||0||0||0||-||0||0||0||0||0||1||0 | |Coral ||0||0||1||0||0||0||-||0||0||0||0||0||1||0 | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||0||1||0||0||0||0||0||0||0||1|| | + | |Pink ||0||1||0||0||0||0||0||0||0||1||0||0||0||1 |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||0||0||0||0||0||0||0||1||-||0|| | + | |Smoke ||0||0||0||0||0||0||0||1||-||0||0||0||0||0 |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||1||0||0||0||0||0||0||0||-||0|| | + | |White ||1||0||0||0||0||0||0||0||-||0||0||0||0||0 |
|} | |} | ||
Revision as of 14:25, 7 January 2024
PEARL
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Coral | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Pink | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |