Difference between revisions of "User:Niniel/oysters"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||-||X||X||X||X||X||-||-||X||X||-||X|| | + | |Aqua ||-||X||X||X||X||X||-||-||X||X||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||X||Y||Y||X||X||X||X||X||X||Y||-||X||X||Y | |Black ||X||Y||Y||X||X||X||X||X||X||Y||-||X||X||Y | ||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral ||X||X||X||X||Y||X||X||-||X||X||-||X||X||X | |Coral ||X||X||X||X||Y||X||X||-||X||X||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||-||X||X||X||X||X||-||-||X||X||-||X|| | + | |Pink ||-||X||X||X||X||X||-||-||X||X||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||X||X||X||Y||X||Y||X||-||X||X||-||Y|| | + | |Smoke ||X||X||X||Y||X||Y||X||-||X||X||-||Y||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||X||X||X||X||X||X||X||X||Y||X||-||X|| | + | |White ||X||X||X||X||X||X||X||X||Y||X||-||X||Y||X |
|} | |} | ||
Latest revision as of 18:54, 24 January 2024
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | X | X | X | X | - | - | X | X | - | X | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Black | X | Y | Y | X | X | X | X | X | X | Y | - | X | X | Y |
| Coral | X | X | X | X | Y | X | X | - | X | X | - | X | X | X |
| Pink | - | X | X | X | X | X | - | - | X | X | - | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | Y | X | Y | X | - | X | X | - | Y | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | Y | X | - | X | Y | X |