Difference between revisions of "Maps/Scarab Gardens"
From A Wiki in the Desert
| Line 67: | Line 67: | ||
| South Sinai | | South Sinai | ||
| Rank Two | | Rank Two | ||
| − | | Filling | + | | Filling 4/7 Jan 27 2024 |
|- style="background-color:Silver" | |- style="background-color:Silver" | ||
| 1372, -1117 | | 1372, -1117 | ||
Revision as of 22:34, 27 January 2024
Scarab Garden Status
| Location | Region | Level | Status Notes |
|---|---|---|---|
| 1927, 2032 | Avaris | Rank One | Judging Jan 26 2024 |
| 1014, 6965 | Tanis | Rank One | Judging Jan 26 2024 |
| 14, -7085 | Meroe | Rank One | Salvage Jan 26 2024 |
| 1420, 1775 | Asyut | Rank One | Filling 0/7 Jan 24 2024 |
| 3839, -5595 | Axum | Rank One | Filling 1/7 Jan 22 2024 |
| 934, 6584 | Giza | Rank Two | Salvaging Jan 27 2024 |
| 3276, 4793 | South Sinai | Rank Two | Filling 4/7 Jan 27 2024 |
| 1372, -1117 | Swenett | Rank Two | Filling 1/7 Jan 27 2024 |
| 963, -1038 | Swenett | Rank Three | Filling 1/7 Jan 27 2024 |
| 800 -5526 | Blue Nile | Rank Three | Filling 0/7 Jan 23 2024 |
| -1044 -4272 | Western Desert | Rank Three | Filling 0/7 Jan 22 2024 |