Difference between revisions of "User:AliciaShinen"
From A Wiki in the Desert
AliciaShinen (talk | contribs) |
AliciaShinen (talk | contribs) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||Y||X||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Aqua ||Y||X||X||Y||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Beige ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
Revision as of 23:06, 10 February 2024
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | Y | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Black | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | Y | Y | Y | X | Y | X | Y | X | Y |
| Pink | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | X |
| White | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |