Difference between revisions of "Guild:Wilderness/Mines"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
! Header text !! Header text !! Header text | ! Header text !! Header text !! Header text | ||
|- | |- | ||
| − | | <''Italic text'''''Gems' | + | | <''Italic text'''''Gems''' || |
|- | |- | ||
| Diamonds || Suez || 1657,6619 | | Diamonds || Suez || 1657,6619 | ||
Revision as of 14:17, 12 March 2024
Wilderness Mines
| Header text | Header text | Header text |
|---|---|---|
| <Italic textGems | ||
| Diamonds | Suez | 1657,6619 |
| Quartz | Bitter Lakes | 1674,6644 |
| Topaz | Meshwesh Home Region | 1649,6651 |
| <Italic textOresItalic text | ||
| Iron | Meshwesh Home Region | 1648,6715 |
| Copper | Bitter Lakes | 1696,6722 |