Difference between revisions of "Guilds: Sand Bums/Quarries"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
| White Travertine|| || 669 -4954 || upgraded || || || | | White Travertine|| || 669 -4954 || upgraded || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Green Sun|| || 667 -5115 || | + | | Green Sun|| || 667 -5115 || upgraded || || || |
|- | |- | ||
| − | | Green Sun|| || 519 -5114 || | + | | Green Sun|| || 519 -5114 || upgraded || || || |
|- | |- | ||
| Grey Star|| || 657 -5057 || upgraded || || || | | Grey Star|| || 657 -5057 || upgraded || || || | ||
Revision as of 23:06, 18 March 2024
| Home | Worship init | Pilgrim | Relics | Flowers | Tattoodle | Dark Nite | Mines | Quarries | Members | Me-Wo_Recipes | Raelis |
Quarries
| Marble Type | # | Coords | Gearbox 1 | Gearbox 2 | Yield | Torn Down |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mud Granite | 1025, -4858 | upgraded | ||||
| Night Granite | 748, -4821 | upgraded | ||||
| Night Granite | 762, -4814 | upgraded | ||||
| White Travertine | 669 -4954 | upgraded | ||||
| Green Sun | 667 -5115 | upgraded | ||||
| Green Sun | 519 -5114 | upgraded | ||||
| Grey Star | 657 -5057 | upgraded | ||||
| Grey Star | 708, -5162 | H14-H17 | ||||
| Leopards Paw | 1059, -4663 | upgraded | ||||
| Leopards Paw | 1083, -4640 | upgraded | ||||
| Leopards Paw | 1240, -4719 | upgraded | ||||
| Leopards Paw | 1010, -4909 | H76-H87 | ||||
| Leopards Paw | 1072, -4776 | D334-D384 | ||||
| Leopards Paw | 1163, -4706 | upgraded | ||||
| Gravel pit | 750, -4316 | 2 small camps | ||||
| Electrum | 684. -4260 | 1 small camp | ||||
| Malchite | 699 -4925 | |||||