Difference between revisions of "Wims360"
From A Wiki in the Desert
(→Musty) |
|||
| Line 33: | Line 33: | ||
! Tend !! A !! C !! G !! Q !! K !! S !! V !! Notes | ! Tend !! A !! C !! G !! Q !! K !! S !! V !! Notes | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | AS || 0 || | + | | AS || 0 || -1 || 4 || 1 || -10 || 53 || -2 ||align=left| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| MG || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 ||align=left| | | MG || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 ||align=left| | ||
| Line 46: | Line 46: | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| TL || || || || || || || ||align=left| | | TL || || || || || || || ||align=left| | ||
| − | |} | + | |} |
| + | |||
== Rustle == | == Rustle == | ||
{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="1" style="font-family:courier new; background-color: linen;" | {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="1" style="font-family:courier new; background-color: linen;" | ||
Revision as of 07:15, 23 June 2024
Phenotype Unknown
| Vine | Starting Grape No. | Hue |
|---|---|---|
| Wimsankh#360 | 8 |
Fat
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 2 | 0 | 12 | 2 | 2 | 15 | -8 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Musty
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | -1 | 4 | 1 | -10 | 53 | -2 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Rustle
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Sagging
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 4 | 4 | 5 | 66 | -14 | |||
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Shimmer
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Shrivel
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | 12 | -3 | -1 | -3 | 16 | -3 | |
| MG | 4 | -1 | 14 | 69 | -14 | |||
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Wilting
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | -1 | 3 | 12 | -14 | ||||
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |