Difference between revisions of "Wims361"
From A Wiki in the Desert
(→Rustle) |
(→Fat) |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
| AS || 2 || || -2 || || || || -8 ||align=left| | | AS || 2 || || -2 || || || || -8 ||align=left| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | MG || | + | | MG || || 1 || -6 || 3 || 0 || 123 || -4 ||align=left| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| PO || 0 ||0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 ||align=left| | | PO || 0 ||0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 ||align=left| | ||
| Line 27: | Line 27: | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| TL || || || || || || || ||align=left| | | TL || || || || || || || ||align=left| | ||
| − | |} | + | |} |
| + | |||
== Musty == | == Musty == | ||
{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="1" style="font-family:courier new; background-color: linen;" | {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="1" style="font-family:courier new; background-color: linen;" | ||
Revision as of 11:39, 24 June 2024
Phenotype Unknown
| Vine | Starting Grape No. | Hue |
|---|---|---|
| Wimsankh#361 | 12 |
Fat
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 2 | -2 | -8 | |||||
| MG | 1 | -6 | 3 | 0 | 123 | -4 | ||
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Musty
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Rustle
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | -2 | 6 | 3 | -2 | - | -13 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Sagging
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 2 | -1 | 8 | 1 | 82 | -14 | ||
| MG | 1 | 7 | 0 | -1 | 33 | -1 | ||
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Shimmer
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Shrivel
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 1 | 4 | -2 | 1 | -3 | |||
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |
Wilting
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 4 | 3 | 127 | -14 | ||||
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | ||||||||
| TV | ||||||||
| TL |