Difference between revisions of "User:Sobek"
From A Wiki in the Desert
(→PEARL) |
|||
| Line 31: | Line 31: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||1 |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0 |
|} | |} | ||
| − | |||
=CITRUS= | =CITRUS= | ||
Revision as of 09:33, 12 July 2024
PEARL
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Coral | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Pink | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
PEARL
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
CITRUS
| xxxx | ???? | - | ????? | ????? | XXXXXX | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ???? | Tangy Kabosu | Reddish kumquat | ????? | |||||
| Tangy Kumquat | Sweet Lemon | - | Small Orange | Long Kumquat | Tangy Kumquat | |||
| Long Etrog | Reddish Kabosu | Small Kumquat | Tangy Kabosu | |||||
| Greenish Etrog | Tangy Kumquat | Large Kabosu | Flat Mandarin | Greenish Kumquat | ||||
| Large kumquat | Long Kumquat | Small Mandarin | sweet Kumquat | |||||
| Reddish kumquat |