Difference between revisions of "User:Sobek"
From A Wiki in the Desert
(→PEARL) |
(→PEARL) |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|Aqua ||0||0||-||0||0||-||-||0||0||0||-||-||-||0 | |Aqua ||0||0||-||0||0||-||-||0||0||0||-||-||-||0 | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||0||0|| | + | |Beige ||0||0||0||0||0||?||?||0||0||0||-||0||0||0 |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||0||0||0||0||0||0||0||1||0||0||-||0||0||0 | |Black ||0||0||0||0||0||0||0||1||0||0||-||0||0||0 | ||
Revision as of 09:58, 12 July 2024
PEARL
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Coral | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Pink | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
PEARL
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 |
| Beige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ? | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 |
| Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 |
| Coral | 1 | 0 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | ? | - | - | 0 |
| Pink | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 |
| Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| White | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
CITRUS
| xxxx | ???? | - | ????? | ????? | XXXXXX | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ???? | Tangy Kabosu | Reddish kumquat | ????? | |||||
| Tangy Kumquat | Sweet Lemon | - | Small Orange | Long Kumquat | Tangy Kumquat | |||
| Long Etrog | Reddish Kabosu | Small Kumquat | Tangy Kabosu | |||||
| Greenish Etrog | Tangy Kumquat | Large Kabosu | Flat Mandarin | Greenish Kumquat | ||||
| Large kumquat | Long Kumquat | Small Mandarin | sweet Kumquat | |||||
| Reddish kumquat |