Difference between revisions of "User:Smurf"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||X||?||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 06:53, 4 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | O |
| Pink | X | ? | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |