Difference between revisions of "User:Petis"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||XXX||-||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||XXX||-||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||XXX||-||-||-||-||-||-||Y||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||XXX||-||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||XXX||-||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||XXX||-||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||Y||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||Y||-||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 08:32, 4 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | XXX | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |
| Beige | XXX | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |
| Black | XXX | - | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - |
| Coral | XXX | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |
| Pink | XXX | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | XXX | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |
| White | Y | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |