Difference between revisions of "User:Petis"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|Pink||XXX||Y||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||XXX||XXX||- | |Pink||XXX||Y||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||XXX||XXX||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||XXX||XXX|| | + | |Smoke||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||Y||XXX||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||-||-||- | |White||Y||XXX||-||-||-||-||-||XXX||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:32, 4 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | XXX | XXX | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |
| Beige | XXX | XXX | X | - | - | - | - | XXX | XXX | XXX | XXX | - | - | - |
| Black | XXX | XXX | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | - | - | - |
| Coral | XXX | XXX | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |
| Pink | XXX | Y | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | XXX | XXX | - |
| Smoke | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | - | - | - | - | - | - |
| White | Y | XXX | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |