Difference between revisions of "User:Petis"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|Smoke||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||-||-||-||-||-||- | |Smoke||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||Y||-||XXX|| | + | |White||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||Y||-||XXX||XXX||XXX||C||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 14:05, 4 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | - | - | - | - | - | - |
| Beige | XXX | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | - | XXX | XXX | XXX | XXX | - | - | - |
| Black | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | - | Y | - | - | - | - | - | - |
| Coral | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | C | XXX | - | - | - | - | - | - |
| Pink | XXX | Y | XXX | XXX | Y | XXX | - | XXX | - | - | - | XXX | XXX | - |
| Smoke | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | - | - | - | - | - | - |
| White | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | Y | - | XXX | XXX | XXX | C | - | - | - |