Difference between revisions of "User:Juonkiku"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||Y||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||X||Y||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||Y |
|} | |} | ||
Revision as of 17:38, 4 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | Y | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Pink | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | X | Y | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | X | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | Y |