Difference between revisions of "User:Petis"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|Smoke||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||-||-||-||-||-||XXX | |Smoke||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||-||-||-||-||-||XXX | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||Y|| | + | |White||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||C||XXX||XXX||XXX |
|} | |} | ||
Revision as of 20:30, 4 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | - | - | - | - | - | XXX |
| Beige | XXX | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | - | - | XXX |
| Black | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | Y | Y | - | - | - | - | - | XXX |
| Coral | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | Y |
| Pink | XXX | Y | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | - | - | - | XXX | XXX | XXX |
| Smoke | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | - | - | - | - | - | XXX |
| White | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | C | XXX | XXX | XXX |