Difference between revisions of "User:Smurf"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-|| | + | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||O | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||O | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||X|| | + | |Pink||X||X||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 03:20, 5 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | O |
| Pink | X | X | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |