Difference between revisions of "User:Petis"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|Aqua||XXX||XXX||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||Y||-||XXX||-||-||XXX | |Aqua||XXX||XXX||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||Y||-||XXX||-||-||XXX | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||XXX||XXX||XXX||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX|| | + | |Beige||XXX||XXX||XXX||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||Y||Y||XXX||XXX||XXX||-||-||XXX | |Black||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||Y||Y||XXX||XXX||XXX||-||-||XXX | ||
| Line 13: | Line 13: | ||
|Coral||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||Y | |Coral||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||Y | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||XXX||Y||XXX||XXX||Y||XXX||XXX||XXX||XXX|| | + | |Pink||XXX||Y||XXX||XXX||Y||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Smoke||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||-||XXX||-||-||XXX | |Smoke||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||XXX||-||XXX||-||-||XXX | ||
Revision as of 10:42, 6 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | Y | - | XXX | - | - | XXX |
| Beige | XXX | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX |
| Black | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | Y | Y | XXX | XXX | XXX | - | - | XXX |
| Coral | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | Y |
| Pink | XXX | Y | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX |
| Smoke | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | XXX | - | XXX | - | - | XXX |
| White | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX | XXX | Y | XXX | XXX | XXX |