Difference between revisions of "User:Smurf"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||X||X||X||X||X||X||X||X||?||?||-||-||- | |Aqua||X||X||X||X||X||X||X||X||X||?||?||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||X||X|| | + | |Beige||X||X||X||O||?||?||?||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||- | |Black||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||- | ||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||O | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||O | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||X||X||X||X|| | + | |Pink||X||X||X||X||X||?||?||O||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||O||X||-|| | + | |Smoke||O||X||-||X||-||-||-||X||?||?||?||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||O||-|| | + | |White||X||O||-||X||-||-||-||X||?||?||?||X||X||- |
|} | |} | ||
Revision as of 05:34, 7 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | - | - | - |
| Beige | X | X | X | O | ? | ? | ? | X | X | X | X | - | - | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | O |
| Pink | X | X | X | X | X | ? | ? | O | X | X | X | - | - | - |
| Smoke | O | X | - | X | - | - | - | X | ? | ? | ? | - | - | - |
| White | X | O | - | X | - | - | - | X | ? | ? | ? | X | X | - |