Difference between revisions of "User:Cas"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||XX||-||-||-||XX||-||-||X||x||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||x||x||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||x||x||-||-||-||-||-||xX||XX||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||?||XX||XX||XX||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||-||-||-||-||-|||-||-||-||X||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 19:37, 8 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | XX | - | - | - | XX | - | - | X | x | - | - | - | - | - |
| Beige | x | x | - | - | - | - | - | xX | XX | - | - | - | - | - |
| Black | ? | XX | XX | XX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | |