Difference between revisions of "User:Trecares"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||~||~||+||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|} | |} | ||
Revision as of 08:25, 17 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | ~ | ~ | + | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |