Difference between revisions of "User:Omegaice"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||-||C||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||C||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | |White||C||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 00:00, 18 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | C | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | C | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| White | C | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |