Difference between revisions of "User:Linse"
From A Wiki in the Desert
(Created page with "{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge |- alig...") |
|||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y||Y||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 08:24, 19 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y | Y | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |