Difference between revisions of "User:Linse"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||x||x |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||y||y||x |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||x||x |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x||x||x |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||x||x||x||x||x||x||x |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||x||x||x||x||x||x||y |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||-||-||-||-||-||-||-||x||x||x||x||x||x||x |
|} | |} | ||
Revision as of 08:28, 19 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | y | y | x |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | x | x | x |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | x | x | y |
| White | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | x | x | x |