Difference between revisions of "User:Trecares"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||#||+||#||#||#|| | + | |Aqua||#||+||#||#||#||#||#||X||*||*||*||X||X||+ |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||+|||#||#||#||#||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||+|||#||#||#||#||-||-||-||-||-||-||-||-||# |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||#||#||#||#||#|| | + | |Black||#||#||#||#||#||X||*||-||-||-||-||-||-||# |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||#||#||#||+||#||*|| | + | |Coral||#||#||#||+||#||*||X||-||-||-||-||-||-||# |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||#||X||#||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||#||X||#||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||# |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||#||#||#||#||#||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||#||#||#||#||#||-||-||-||-||-||-||-||-||# |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||#||#||+||#||+||*||*|| | + | |White||#||#||+||#||+||*||*||X||X||X||X||X||X||# |
|} | |} | ||
Revision as of 06:22, 24 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | # | + | # | # | # | # | # | X | * | * | * | X | X | + |
| Beige | + | # | # | # | # | - | - | - | - | - | - | - | - | # |
| Black | # | # | # | # | # | X | * | - | - | - | - | - | - | # |
| Coral | # | # | # | + | # | * | X | - | - | - | - | - | - | # |
| Pink | # | X | # | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | # |
| Smoke | # | # | # | # | # | - | - | - | - | - | - | - | - | # |
| White | # | # | + | # | + | * | * | X | X | X | X | X | X | # |