Difference between revisions of "User:Arbutus"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||X||X||O||?||?||?||X||-||-||-||-||X||X | |Aqua||X||X||X||O||?||?||?||X||-||-||-||-||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||?||X||X||X||?||?||?||-||-||-||-||X||O||X | + | |Beige||?||X||X||X||?||?||?||-||-||-||-||X?||O?||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X | ||
Revision as of 01:15, 2 October 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | H | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | O | ? | ? | ? | X | - | - | - | - | X | X |
| Beige | ? | X | X | X | ? | ? | ? | - | - | - | - | X? | O? | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X |
| Coral | - | X | - | X | - | - | - | X | X | X | X | - | X | X |
| Pink | X | O | - | X | - | - | - | X | ? | ? | ? | - | X | O |
| Smoke | X | X | ? | X | ? | ? | ? | X | X | X | X | X | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | X | X |