Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Crystals"
From A Wiki in the Desert
| Line 1: | Line 1: | ||
== Crystals == | == Crystals == | ||
| − | ''Those Who Wish to Pass:'' Telanoc, Brucette, Maata, Robare, ReddRuby, Joker, Morendo, Orchid, Sabuli | + | ''Those Who Wish to Pass:'' Telanoc, Brucette, Maata, Robare, ReddRuby, Joker, Morendo, Rhosymedre, Orchid, Sabuli |
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
| Mandrake || Yes || Hapy || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Mandrake || Yes || Hapy || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Morendo || Yes || Amen Ra || || || || || || || || || | + | | Morendo || Yes || Amen Ra || X|| X|| || X|| X|| X|| X|| || X || || || || X|| || || X|| || X|| || |
|- | |- | ||
| Orchid || Yes || Hapy || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Orchid || Yes || Hapy || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
| Hounddog || || Thoth || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Hounddog || || Thoth || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | HuscleMunk || || Horus || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | + | | HuscleMunk || No|| Horus || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| Kamilana || || Maat || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Kamilana || || Maat || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
| Line 46: | Line 46: | ||
| MrBruce || || Bes || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | MrBruce || || Bes || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | MuscleHunk || | + | | MuscleHunk || No || Anubis || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| Rosie || || Tawaret || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | | Rosie || || Tawaret || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
Revision as of 23:29, 17 November 2019
Crystals
Those Who Wish to Pass: Telanoc, Brucette, Maata, Robare, ReddRuby, Joker, Morendo, Rhosymedre, Orchid, Sabuli
| Name | Passing | Crystal | Amen Ra | Anubis | Bastet | Bes | Buto | Dua | Hapy | Hathor | Horus | Isis | Maat | Min | Montu | Osiris | Set | Shu | Sobek | Tawaret | Thoth | Wepwawet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brucette | Yes | Hapy | ||||||||||||||||||||
| Joker | Yes | Set | ||||||||||||||||||||
| Kalmkitty | NO | Anubis | ||||||||||||||||||||
| Maata | Yes | Dua | ||||||||||||||||||||
| Mandrake | Yes | Hapy | ||||||||||||||||||||
| Morendo | Yes | Amen Ra | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||||||||
| Orchid | Yes | Hapy | ||||||||||||||||||||
| ReddRuby | Yes | Anubis | ||||||||||||||||||||
| Rhosymedre | Yes | Bes | ||||||||||||||||||||
| Robare | Yes | Set | ||||||||||||||||||||
| Sabuli | Yes | Shu | ||||||||||||||||||||
| Telanoc | Yes | Bes | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ||||||
| Aaltje | Sobek | |||||||||||||||||||||
| AlphaBob | Set | |||||||||||||||||||||
| Bobby | Horus | |||||||||||||||||||||
| Devyn | Thoth | |||||||||||||||||||||
| Hounddog | Thoth | |||||||||||||||||||||
| HuscleMunk | No | Horus | ||||||||||||||||||||
| Kamilana | Maat | |||||||||||||||||||||
| MrBruce | Bes | |||||||||||||||||||||
| MuscleHunk | No | Anubis | ||||||||||||||||||||
| Rosie | Tawaret | |||||||||||||||||||||
| sparks | Min |