Difference between revisions of "UserAbbi/Pearl Necklace"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua || || || || || || || || || || || || || || | + | |Aqua || x||x ||x ||x ||x ||x ||x || x||x ||x ||x || x|| x|| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige|| || || || || || || || || || || || || || | + | |Beige|| || x|| || || || || || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||x||x||x||x||x||x||x||||||||||||| | |Black||x||x||x||x||x||x||x||||||||||||| | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral|||||||||||||||||||||||||||| | + | |Coral||||x||||||||||||x||x||x||x||x||x|| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink ||x|||||||||||||||||||||||||| | + | |Pink ||x||yes|||||||||||||||||||||||| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|||||||||||||||||||||||||||| | + | |Smoke||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x|| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|||||||||||||||||||||||||| | + | |White||x||x||x||x||x||x||x|||||||||||| |
|} | |} | ||
Revision as of 20:38, 26 November 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |
| Beige | x | |||||||||||||
| Black | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
| Coral | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
| Pink | x | yes | ||||||||||||
| Smoke | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |
| White | x | x | x | x | x | x | x | |||||||