Difference between revisions of "Guilds/Houlala/Recherche"
From A Wiki in the Desert
(→per) |
|||
| Line 59: | Line 59: | ||
| '''PER 8''' || || || || || || || || || || || | | '''PER 8''' || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | cardamon || purple trintini || 0 || -8 || '''8''' || -8 || 0 || 0 || '''8''' || 28:12 || || | + | | 6 cardamon || 1 purple trintini || 0 || -8 || '''8''' || -8 || 0 || 0 || '''8''' || 28:12 || || |
|- | |- | ||
| || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || | ||
| Line 69: | Line 69: | ||
| || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | '''PER 7''' || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 6 cabbage || 1 bee balm || -3 || -8 || 0 || 0 || -7 || '''4''' || '''7''' || 25:56 || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 6 cabb juice || 1 dark ochoa || 0 || -5 || -7 || '''5''' || 0 || 0 || '''7''' || 23:16 || || |
|- | |- | ||
| || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || | ||
| Line 79: | Line 79: | ||
| || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | '''PER 6''' || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 6 houseleek || 1wild yam || '''6''' || 0 || -6 || 0 || 0 || '''6''' || || || || |
|- | |- | ||
| || || || || || || || || || || || | | || || || || || || || || || || || | ||
Revision as of 18:35, 25 December 2019
https://atitd.wiki/tale9/Houlala
Durees / Distances
| Base | Additif | STR | DEX | END | SPD | CON | FOC | PER | duree | Remarques | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 honey | 1 skirret | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 | -6 | 0 | 21:44 | ||
| 6 perch | 1 indigo damia | 4 | 5 | 0 | 3 | -3 | -3 | 0 | 22:54 | ||
| 6 common basil | 1 daggerleaf | 7 | 11 | -7 | 8 | -7 | 0 | -7 | 26:22 | ||
| 6 satsatchi | 1 banto | 0 | 0 | 7 | 7 | -7 | -7 | 0 | 23:46 | ||
per
| Base | Additif | STR | DEX | END | SPD | CON | FOC | PER | duree | Remarques | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PER 8 | |||||||||||
| 6 cardamon | 1 purple trintini | 0 | -8 | 8 | -8 | 0 | 0 | 8 | 28:12 | ||
| PER 7 | |||||||||||
| 6 cabbage | 1 bee balm | -3 | -8 | 0 | 0 | -7 | 4 | 7 | 25:56 | ||
| 6 cabb juice | 1 dark ochoa | 0 | -5 | -7 | 5 | 0 | 0 | 7 | 23:16 | ||
| PER 6 | |||||||||||
| 6 houseleek | 1wild yam | 6 | 0 | -6 | 0 | 0 | 6 | ||||
speed
| Base | Additif | STR | DEX | END | SPD | CON | FOC | PER | duree | Remarques | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SPEED 10 | |||||||||||
| 6 cardamon | 1 purple trintini | 0 | 0 | 0 | 10 | -9 | -9 | 0 | 31:02 | ||
| SPEED 8 | |||||||||||
| 6 common basil | 1 daggerleaf | 7 | 11 | -7 | 8 | -7 | 0 | -7 | 26:22 | ||
end
| Base | Additif | STR | DEX | END | SPD | CON | FOC | PER | duree | Remarques | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| END 8 | |||||||||||
| cardamon | purple trintini | 0 | -8 | 8 | -8 | 0 | 0 | 8 | 28:12 | ||