Difference between revisions of "Guilds/Houlala/Marble"
From A Wiki in the Desert
| Line 22: | Line 22: | ||
| 4 || TANGERINE || 3365,-541 || || | | 4 || TANGERINE || 3365,-541 || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || TANGERINE || 3245,-494 || || | + | | 4 || TANGERINE || 3245,-494 || || |
|- | |- | ||
| || || || || | | || || || || | ||
Revision as of 22:23, 25 December 2019
https://atitd.wiki/tale9/Houlala
| NOM | TYPE | LOCATION | ACTIVE | EQUIPEE |
|---|---|---|---|---|
| 1 | OSM | 3442,-542 | ||
| 1 | OSM | 3298,-470 | ||
| 1 | OSM | 3482,-505 | ||
| 2 | TRAVERTIN BLANC | 3420,-552 | ||
| 3 | GRANIT BOUEUX | 3396,-515 | ||
| 4 | TANGERINE | 3465,-461 | ||
| 4 | TANGERINE | 3365,-541 | ||
| 4 | TANGERINE | 3245,-494 | ||