Difference between revisions of "User:Jimbobhotep"
From A Wiki in the Desert
Jimbobhotep (talk | contribs) |
Jimbobhotep (talk | contribs) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||-||X||X||X||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Aqua||X||-||X||X||X||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-|| | + | |Beige||-||-|-||-||X||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||X||X||1||-||X||X||X||-||-||-||-||-||- | |Black||-||X||X||1||-||X||X||X||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 22:21, 20 January 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | X | X | X | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | X | X | 1 | - | X | X | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | - | X | - | X | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | 1 | X | X | X | - | - | - |