Difference between revisions of "Guilds/Houlala/LES PROJETS"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
! !! TYPE !! LOCATION !! ACTIVE !! GEARBOX | ! !! TYPE !! LOCATION !! ACTIVE !! GEARBOX | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 11 || NIGHT GRANITE || 3296,-378 || Y || NO |
|- | |- | ||
| − | | || | + | | 12 || NIGHT GRANITE || 3335,-313 || Y || NO |
|- | |- | ||
| || || || || | | || || || || | ||
Revision as of 20:09, 7 February 2020
https://atitd.wiki/tale9/Houlala
| TYPE | LOCATION | ACTIVE | GEARBOX | |
|---|---|---|---|---|
| 11 | NIGHT GRANITE | 3296,-378 | Y | NO |
| 12 | NIGHT GRANITE | 3335,-313 | Y | NO |