Difference between revisions of "User:Talion/PearlBits"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-||O||-||-||-||-||-||X|| | + | |Coral||-||O||-||-||-||-||-||X||O||X||X||-||-|| |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||O||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||O||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X|| |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 15:10, 5 December 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Coral | - | O | - | - | - | - | - | X | O | X | X | - | - | |
| Pink | O | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |