Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
|Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y | |Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 20:08, 11 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Beige | X | X | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |