Difference between revisions of "User:ExarKun"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||-|| | + | |Aqua||-||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||o |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-|| | + | |Beige||-||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||-|| | + | |Black||-||o||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||-|| | + | |Coral||-||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||x|| | + | |Pink||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||-|| | + | |Smoke||-||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||x |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||x||x||x||x||x||x||x||-||-||-||-||-||-||x | |White||x||x||x||x||x||x||x||-||-||-||-||-||-||x | ||
|} | |} | ||
Revision as of 12:38, 8 September 2019
Necklace
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | o |
| Beige | - | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| Black | - | o | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| Coral | - | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| Pink | x | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| Smoke | - | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x |
| White | x | x | x | x | x | x | x | - | - | - | - | - | - | x |