Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 17: | Line 17: | ||
|Smoke||w||-||-||-||-||-||-||x||-||-||-||-||-||- | |Smoke||w||-||-||-||-||-||-||x||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||x|| | + | |White||x|| || || || || || ||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 05:09, 6 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | w | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | x | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | w | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| White | x | - | - | - | - | - | - | - | ||||||