Difference between revisions of "User:Haraelendil/oysters"
From A Wiki in the Desert
Haraelendil (talk | contribs) |
Haraelendil (talk | contribs) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||Y||Y||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||- | |Aqua||Y||Y||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||X||X||-||-||-||-||-||Y||-||-||-|| | + | |Beige||X||X||-||-||-||-||-||Y||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | |Black||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 17:09, 7 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | Y | Y | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Beige | X | X | - | - | - | - | - | Y | - | - | - | X | X | - |
| Black | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | X | X | - | - | - | - | - |
| White | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |