Difference between revisions of "User:Nanolbaid"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||X||Y|| | + | |Aqua||X||Y||X||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-||X|| | + | |Beige||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||X||X||Y||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||-||X|| | + | |Coral||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||-||X|| | + | |Pink||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||-||X|| | + | |Smoke||-||X||X||-||-||-||-||X||O||O||O||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||X|| | + | |White||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 18:49, 8 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | Y | X | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | X | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | X | X | - | - | - | - | X | O | O | O | - | - | - |
| White | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |