Difference between revisions of "User:Cas"
From A Wiki in the Desert
| Line 18: | Line 18: | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||XX||-||-||-||-|||-||-||-||X||-||-||XX||XX |
|} | |} | ||
Latest revision as of 23:58, 10 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | XX | - | XX | - | XX | YYY | - | X | x | - | - | - | - | - |
| Beige | N | N | NN | N | N | N | NN | xX | XX | YYY | - | - | - | - |
| Black | ? | XX | XX | XX | - | - | XX | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | XX | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | XX | XX | |