Difference between revisions of "User:Fryoj"
From A Wiki in the Desert
| Line 15: | Line 15: | ||
|Black||X||?||?||?||?||?||?||X||X||X||X||X||X||O | |Black||X||?||?||?||?||?||?||X||X||X||X||X||X||O | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||X||X||X||O||X||X||X||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||?||?||?||-||-||X | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||?||?||?||-||-||X | ||
Revision as of 23:16, 9 September 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | X | ? | ? | ? | ? | ? | ? | X | X | X | X | X | X | O |
| Coral | X | X | X | O | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | ? | - | - | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | ? | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | X |